Kurzy plávania

Plávanie pre bábätká s mamičkami

Plávanie je pohybová aktivita, ktorá nemá skoro žiadne obmedzenia z hľadiska veku, zdravotného stavu a výkonnosti. Plávanie s bábätkami sa sústreďuje hlavne na zábavu a ľahkosť voľného pohybu. Vodné prostredie môže bábätku pripomínať čas strávený v mamkinom brušku, kde plávalo v plodovej vode. Plávanie má navyše vplyv na psychomotorický vývoj dieťaťa. Zlepšujeme pritom zmyslové vnímanie bábätka vo vzťahu k okolitému svetu. Posilňuje dýchanie a svaly. Celkovo pôsobí priaznivo na kardiovaskulárny systém. Vo vyššom veku sa vďaka skorému kontaktu s vodou naučí rýchlejšie plávať. Otužovanie v bazéne posilňuje imunitný systém. Plávanie už okrem spomenutých aspektov vplýva aj na správne držanie tela a má príjemné a upokojujúce pocity, teda celkovo prispieva k pocitu pohody.

Plávanie pre budúce mamičky

Ak plávať môžete, odporučí Vám ho aj Váš lekár, tak je to určite skvelá aktivita. Má veľa prospešných vplyvov na telo budúcej mamičky. Zlepšuje fyzickú a psychickú kondíciu. Plávanie zmierňuje bolesti svalov, chrbtice či kĺbov. Výhodou je uvoľnenie panvového dna. Telo budúcej mamičky sa pri ňom neprehrieva. Plávanie zlepšuje cirkuláciu krvného obehu a činnosť pľúc. V našich skupinkách sa pre tehotné bude preferovať hlavne plavecký štýl znak. Pri znaku nie sú tehotné nútene sa neprirodzene prehýnať v chrbte. Plávaním uvoľníme napätie z tela a dostávame telo budúcej mamičky a bábätka do maximálneho pocitu pohody a bezpečia.

Miesto konania:
Aquapark Delňa, Prešov
penzión Begálka, Sabinov

Na kurz je potrebné so sebou doniesť doklad o zaplatení s dátumom konania danej akcie v poznámke platobného príkazu, ktorý bude predstavovať vstupenku. Je potrebné doniesť si so sebou plienku do vody/ neoprénové plavky, olej na masáž, detské mydlo, osušku

!!!AK STE POISTENÍ V ZP UNION, DOSTANETE PRÍSPEVOK 30 EUR NA KURZY PLÁVANIA OD POISŤOVNE UNION DO VEKU 18 MESIACOV DIEŤAŤA.
čo sú takmer 3 lekcie zadarmo!!!

Plávanie pre bábätká s mamičkami v Prešove

OD 2 mesiacov  DO 1 roka

vedie: Mgr. Oľga Haleková alebo

Mgr. Kateryna Verstiuk 

OD 1 ROKA DO 3 ROKOV

vedie: Mgr. Oľga Haleková alebo Mgr. Kateryna Verstiuk 

Každý piatok o 9:00
Požadujeme skorší príchod, aby ste sa stihli prezliecť a uložiť si svoje veci do skriniek.
 

Plávanie pre bábätka a  väčšie deti v Sabinove

OD 2 MESIACOV DO 18 MESIACOV

vedie:

Mgr. Júlia Miženková 

OD 19 MESIACOV DO 13 ROKOV

vedie: Kristína Gladišová

Utorok od 17:30 – nováčikovia + začiatočníci,      Mgr. Miženková 
Utorok 18:30 Gladišová

Požadujeme skorší príchod, aby ste sa stihli prezliecť a uložiť si svoje veci do skriniek.
 

Cena: 13€/hod. (1 dospelá osoba + 1 dieťa) + 20 min. na prezliekanie. Každá dospelá osoba navyše + 10 €. Každé dieťa navyše + 5 €. Po zaplatení za 5 lekcii naraz, zľava 5 €. Po zaplatení za 10 lekcii naraz, zľava 12 €.

Páči sa Vám čo robíme? Podporte nás!

SK84 8330 0000 0024 0177 6781