Predpôrodná edukácia

Naša predpôrodná edukácia je jedinečná svojimi službami a prístupom, profesionálnym tímom. Mlada rodina potrebuje prejsť odbornými znalosťami, príprava na novu etapu vášho života je veľmi dôležitá. A my vám ju uľahčime svojimi vedomosťami a zručnosťami. V terajšej dobe je veľa informácii absolútne nesprávnych alebo zastaraných. Preto pre vás pripravíme najnovšie informácie, založené na odbornosti, najnovších výskumoch, praxi. Prednášajú naši odborníci, ktorí sú empatickí, dôveryhodní. Počas prednášok sa postaráme o občerstvenie, pohodu a prijemné prostredie. Pripravíme vás na najkrajší zážitok v živote – narodenie vášho dieťatka. Po ukončení celého bloku každá mladá rodina dostane štartovací balíček do pôrodnice v ktorom bude: gél a odklady na bradavky, vložky do podprsenok, bio krém na zadoček vášho dieťatka a iné.

I.modul

Edukujú novorodenecká sestra a laktačná poradkyňa – prenatálny vývoj dieťaťa, postnatálny, pôrod zo strany dieťaťa, bonding, popôrodné traumy, aké vyšetrenia ma dieťa v nemocnici, hyperbilirubinémia novorodenca. 

II.modul

Edukujú novorodenecká sestra a laktačná poradkyňa – dojčenie(všetko vrátanie poranenia a liečba, polohy, pomôcky, masáže, dojčenie pri nezrelých novorodencoch), kúpanie, prebaľovanie, režim, diskusia. 

III.modul

Edukuje pôrodná asistentka – príprava na pôrod: prenatálna starostlivosť, kedy ísť do pôrodnice, čo všetko si zbaliť pre seba a bábätko do pôrodnice, príznaky začínajúceho sa pôrodu, ako sa na pôrod pripraviť, užitočné rady. Spontánny pôrod (jednotlivé fázy pôrodu, I.DP, II.DP, III.DP, IV.DP, nácvik dýchania, úľavové polohy v stoji, v sede a na fit lopte, nácvik tlačenia pri pôrode a relaxácia).

IV.modul

Edukuje fyzioterapeut – cvičenie pred pôrodom, po pôrode, polohovaní novorodenca, nosenie, užitočné informácie. O nosičoch a šatkách, plávanie, cvičenie s deťmi ,tehotenská masáž, tejpovanie v tehotenstve aj po pôrode, masáže pre tehotné.

V.modul

Edukuje pôrodná asistentka – šestonedelie (popôrodná starostlivosť, priebeh šestonedelia, denný režim mamičky, hygienická starostlivosť, starostlivosť o hrádzu/operačnú ranu, sexuálny život, životospráva, cvičenie, spánok,).

VI.modul

Edukujú psychológovia – psychohygiena pred pôrodom, po pôrode, psychofyzický vývoj dieťatka.

Prihlásenie je možné na našom tel.čísle alebo vo formulári nižšie

Cena za každý jeden modul je 10€ pri všetkých kurzoch to činí 60€
Po dokončení všetkých kurzov má každá mamička právo na štartovací balíček do nemocnice!

Prihlásiť na kurz sa môžete cez kontaktný formulár.

Podmienka je vopred zaplatiť poplatok za kurz na uvedené číslo účtu. Do správy pre príjemncu nezabudnúť napísať správu v tvare: Meno a priezvisko + Názov kurzu na ktorý sa prihlásite

SK84 8330 0000 0024 0177 6781

Páči sa Vám čo robíme? Podporte nás!

SK84 8330 0000 0024 0177 6781