Predpôrodná edukácia

Naša predpôrodná edukácia je jedinečná svojimi službami a prístupom, profesionálnym tímom. Mlada rodina potrebuje prejsť odbornými znalosťami, príprava na novu etapu vášho života je veľmi dôležitá. A my vám ju uľahčime svojimi vedomosťami a zručnosťami. V terajšej dobe je veľa informácii absolútne nesprávnych alebo zastaraných. Preto pre vás pripravíme najnovšie informácie, založené na odbornosti, najnovších výskumoch, praxi. Prednášajú naši odborníci, ktorí sú empatickí, dôveryhodní. Počas prednášok sa postaráme o občerstvenie, pohodu a prijemné prostredie. Pripravíme vás na najkrajší zážitok v živote – narodenie vášho dieťatka. Po ukončení celého bloku každá mladá rodina dostane štartovací balíček do pôrodnice v ktorom bude: gél a odklady na bradavky, vložky do podprsenok, bio krém na zadoček vášho dieťatka a iné.

Jedným z hlavných cieľov nášho edukačného centra je prinášať služby pre mladú rodinu, ktoré sú „šité na mieru“. Rovnako je to tak aj s predpôrodnou edukáciou, ktorá je charakteristická individuálnym prístupom. Narodenie dieťaťa je začiatkom významnej životnej etapy a aj preto vám chceme priniesť tie najnovšie informácie, odborné vedomosti, ktoré vám ju uľahčia. Naša predpôrodná edukácia pozostáva zo šiestich modulov, pričom každý z nich je zameraný na jednu z dôležitých oblastí prípravy na rodičovstvo. Každý modul edukuje lektorka, ktorá je odborníčkou vo svojom smere a zároveň je osobou z praxe. U nás zažijete viac ako 6 hodín intenzívnej prípravy na rodičovstvo. Kurzy prebiehajú naživo aj v online priestore, pričom nemusíte čakať na konkrétny dátum – práve naopak – prispôsobíme sa vašim požiadavkam. Lekcie si dohodnete priamo s lektorkami.


BONUS: Teraz v kurze je zahrnuté aj prvá pomoc pre dieťa a novorodenca 1hod prednáška.

I.modul

Edukuje novorodenecká sestra a laktačná poradkyňa – prenatálny vývoj dieťaťa, postnatálny, pôrod zo strany dieťaťa, bonding, popôrodné traumy, skríningové vyšetrenia novorodenca v nemocnici, hyperbilirubinémia novorodenca. 

Edukuje novorodenecká sestra a laktačná poradkyňa – dojčenie (všetko vrátanie poranenia a liečby, polohy pri dojčení, pomôcky, masáže, dojčenie pri nezrelých novorodencoch), kúpanie, prebaľovanie, režim, diskusia.

II.modul

Edukuje pôrodná asistentka – príprava na pôrod: prenatálna starostlivosť, kedy ísť do pôrodnice, čo všetko si zbaliť pre seba a bábätko do pôrodnice, príznaky začínajúceho sa pôrodu, ako sa na pôrod pripraviť, užitočné rady. Spontánny pôrod (jednotlivé fázy pôrodu, I.DP, II.DP, III.DP, IV.DP, nácvik dýchania, úľavové polohy v stoji, v sede a na fit lopte, nácvik tlačenia pri pôrode a relaxácia).

Edukuje pôrodná asistentka – šestonedelie (popôrodná starostlivosť, priebeh šestonedelia, denný režim mamičky, hygienická starostlivosť, starostlivosť o hrádzu/operačnú ranu, sexuálny život, životospráva, cvičenie, spánok,).

III.modul

Edukuje fyzioterapeutka – cvičenie pred pôrodom, po pôrode, polohovaní novorodenca, nosenie, užitočné informácie. O nosičoch a šatkách, plávanie, cvičenie s deťmi, tehotenská masáž, tejpovanie v tehotenstve aj po pôrode, masáže pre tehotné.

IV.modul

Edukuje psychologička. Dozviete sa viac o udržiavaní mentálneho zdravia počas tehotenstva, pôrodu a v šestonedelí, klinicky závažných stavoch po pôrode, intrapsychickom vývine dieťaťa a základoch vedomej výchovy.

Prihlásenie je možné na našom tel.čísle alebo vo formulári nižšie

Na predpôrodnú edukáciu sa hláste mamičky ktoré ste 30-ty týždeň tehotenstva. Nie skôr!

 

Cena za každý jeden modul je 10€ pri všetkých kurzoch to činí 60€
Po dokončení všetkých kurzov má každá mamička právo na štartovací balíček do nemocnice!

150 € ak pre jednú osobu
170€ ak je pár

Prihlásiť na kurz sa môžete cez kontaktný formulár.

Podmienka je vopred zaplatiť poplatok za kurz na uvedené číslo účtu.

SK84 8330 0000 0024 0177 6781

Prihlásiť na kurz sa môžete cez kontaktný formulár.

Podmienka je vopred zaplatiť poplatok za kurz na uvedené číslo účtu. Do správy pre príjemncu nezabudnúť napísať správu v tvare: Meno a priezvisko + Názov kurzu na ktorý sa prihlásite

SK84 8330 0000 0024 0177 6781

EC babykiss 10

Páči sa Vám čo robíme? Podporte nás!

SK84 8330 0000 0024 0177 6781