Prihláška/registrácia do Union zdravotnej poisťovne

Pre Registráciu stlacit tu:

Ak budete potrebovať pomoc s vyplnením prihlášky, neváhajte nás kontaktovať 0850 003 333.
Nezabudnite, že prihlášku je potrebné po jej vyplnení vytlačiť, podpísať a doručiť k nám, do Union zdravotnej poisťovne, pričom na výber máte viacero možností doručenia. Vyberte si jednu z nich, my sa následne o všetko postaráme
.

Balík výhod v hodnote až 100€

U nás v Unione je starostlivosť o deti na prvom mieste. Pre každé bábätko poistené u nás máme limitovaný balík výhod v hodnote 100 eur.

V rámci limitovaného Balíka výhod v hodnote 100 € pre každé bábätko poistené u nás prispievame formou:

1. Zľavy v hodnote 40 € na nákup novorodeneckých potrieb. Zľava platí pre e-shop www.mimulo.sk, kde si môžu mamičky zakúpiť napr. kozmetiku, pomôcky, oblečenie alebo hračky. Obchod mimulo.sk okrem toho poskytne mamičke tiež ako darček detské ponožky a zľavu vo výške 10 € pri ďalšom nákupe. Leták so zľavou 40 €, ktorý obsahuje informácie a kód pre uplatnenie zľavy v e-shope, budeme zasielať automaticky každému novorodencovi do dovŕšenia 3. mesiaca života (vrátane) spolu s preukazom poistenca Union zdravotnej poisťovne. Zľava sa môže uplatniť iba raz. Platnosť letáka so zľavou je 6 kalendárnych mesiacov odo dňa jeho vystavenia – platnosť nájdete uvedenú priamo na letáku

2. Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na zdravý, nielen psychomotorický, vývoj, ako aj na imunitu detí. Kurzy plávania prebiehajú v mnohých mestách – ich ponuky je možné nájsť na internete. Dĺžka trvania kurzu, počet lekcií a cena sú rôzne.

Stačí, si vybrať kurz, ktorý bude bábätku najviac vyhovovať, prihlásiť sa a zaplatiť poplatok. My potom pošleme jednorazový príspevok vo výške do 30 €. Benefit platí iba ak má dieťatko platný poistný vzťah v Union zdravotnej poisťovni. Viac info https://www.union.sk/prispevok-babatka.

3. Monitor dychu a pohybu novorodenca sa skladá z monitoru a podložky, ktorá sníma pohyb a dych novorodenca. Podmienkou pre zapožičanie alebo príspevok je, že bábätko a jeden zákonný zástupca (rodič) je našim poistencom. Formu benefitu je možné vybrať z týchto 2 možností:

4. Poistenky môžu získať zdarma milú knižku  „Naše dieťatko“ po vyplnení nasledujúceho formulára https://www.union.sk/registracia-knizka-nase-dietatko. Knižka „Naše dieťatko“ je denníček, ktorý pomôže zaznamenávať všetky dôležité okamihy o bábätku – ako ste vyberali jeho meno, aký je jeho rodostrom, aké boli jeho prvé dni a noci, kedy ste zapálili jeho prvú sviečku na torte a ďalšie spoločné zážitky. Spolu so zápiskami si do denníčka môžete nalepovať fotografie, či iné obrázky.

Počas tehotenstva, ako aj po ňom, chceme stáť pri vás a vašich najbližších.