Na predpôrodnú edukáciu sa hláste mamičky ktoré ste 30ty týždeň tehotenstva. Nie skôr!

Prihlášky na zdravotné poisťovne

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA

pripravujeme

DôVERA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

UNION

Tešíme sa z vášho záujmu pridať sa k našim poistencom v Union zdravotnej poisťovni. Sme zdravotná poisťovňa s najširšou ponukou zdravotných benefitov na Slovensku.

Svoju online prihlášku do Union zdravotnej poisťovne môžete vyplniť kliknutím na zelene tlačítko:

Ak budete potrebovať pomoc s vyplnením prihlášky, neváhajte nás kontaktovať.

Nezabudnite, že prihlášku je potrebné po jej vyplnení vytlačiť, podpísať a doručiť k nám, do Union zdravotnej poisťovne, pričom na výber máte viacero možností doručenia. Vyberte si jednu z nich, my sa následne o všetko postaráme.

Sme zdravotná poisťovňa s najširšou ponukou zdravotných benefitov na Slovensku:

Získajte až 300 eur na vaše zuby a oči od zdravotnej poisťovne

  • pre našich poistencov máme príspevok 100 € na ošetrenie u zubára a ďalších 50 eur na dentálnu hygienu.,
  • novinkou je príspevok 150 eur na oči! Súčasťou balíčka je: komplexné očné vyšetrenie v hodnote 50 €, OCT (Optická koherentná tomografia) vo výške 30 € a príspevok na okuliare v sume 70 €,

  •  
  • deťom poisteným u nás vraciame doplatky za predpísané lieky a dietetické potraviny a to dokonca v neobmedzenej výške,

  • prispievame na povinné aj nepovinné očkovania,
  • odmeňujeme za prevenciu,
  • poistenci si môžu vybrať zľavy u našich partnerov až do výšky 50 %,
  • a ešte omnoho viac.

Dlhodobo sa snažíme poistencom prinášať kvalitnú a čo najdostupnejšiu zdravotnú starostlivosť. Svedčia o tom aj najkratšie čakacie doby na vyšetrenia MR a CT.  Máme zazmluvnené všetky slovenské nemocnice a viac ako 21 500 lekárov, ktorých nájdete v každom meste na Slovensku. Vo vybraných zariadeniach AGEL SK ponúkame našim poistencom nadštandardné výhody, ako napríklad extra hodina rezervovaná iba pre poistencov Union.

Iné zdravotné poisťovne Vám sľubujú za benefity stovky eur? Nenechajte sa nachytať. To čo vám iné poisťovne sľubujú, u nás v Unione dostane náš poistenec naraz, bez chytákov a nezmyselných podmienok.
Nemusíte sa s nikým viazať, či ste muž alebo žena, sám alebo s rodinou, s našimi benefitmi môžete dostať viac ako 1000 € ročne. Minulý rok sa k nám pridalo až 127 000 poistencov, ktorí sa určite nemohli mýliť.   

 

Prajem Vám príjemný deň.
S úctou Oľa Haleková
email: olga.halekova@gmail.com